KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 11733197

nr 1173 3197

Albert Theodor Gellerstedt

(1836-1914), Sverige

Akvareller, 2 st, Monogramsignerade ATG, Motiv från Gotland, motivet: 6x8 & 8x14

Utrop:

3.000 kr

Såld:

2.600 kr

måndag 2 april 2018
kl 18:44:00

2/4 18:07:42 1      Vinnande bud

Albert Theodor Gellerstedt

Läs mer om Albert Theodor Gellerstedt